ĢIMENES MĀCĪBAS 8. modulis “Dzīves jēga, misija, uzdevumi un personības attīstība.”

Daudzi vecāki neizprot dzīves jēgu un nestrādā ar sevi, lai attīstītu sevi kā personību.

Nodarbību mērķis: Mācīties izprast dzīves jēgu un savas dzīves gudrības attīstības nozīmīgumu.

8.modulis “Dzīves jēga, misija, uzdevumi un personības attīstība” nodarbību tēmas:

  • Kāpēc cilvēki piedzimst?
  • Kāda ir cilvēka dzīves misija un uzdevumi?
  • Kas kavē vai veicina personības attīstību?
  • Garīgā jeb dzīves gudrības attīstība – kāpēc tā nepieciešama?

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Nodarbību ilgums un norises vieta:  4 akad.h, Laimas iela 1, Sigulda

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks un dalības maksa: sekot līdzi nodarbību plānam šeit vai uzrakstīt par savu interesi uz e-pastu: info@sirdsapzinasskola.lv

 

Sirdsapziņas skolas kontakti:

Tālr.: 29463326

E-pasts:  info@sirdsapzinasskola.lv

Mājas lapa: sirdsapzinasskola.lv

Lapa facebook:

https://www.facebook.com/pages/category/Education/Sirdsapzi%C5%86as-skola-189305748430640/