ĢIMENES MĀCĪBAS 7. modulis “Atkarības dēmons – kā no tā pasargāt ģimeni un palīdzēt ģimenes loceklim, kas cieš no atkarības?”

Daudzās ģimenēs vecāki vai bērni cieš no kādas atkarības problēmas, kas rada visu ģimenes locekļu nelaimīguma izjūtu.

Nodarbību mērķis: Mācīties izprast atkarības problēmu cēloņus un attīstīt prasmes sniegt palīdzību ģimenes loceklim, kuru piemeklējusi atkarības problēma, kā arī mācīties strādāt pašam ar sevi, lai atbrīvotos no atkarības problēmas.

7.modulis “Atkarības dēmons – kā no tā pasargāt ģimeni un palīdzēt ģimenes loceklim, kas cieš no atkarības?” nodarbību tēmas:

  • Atkarības rašanās cēloņi.
  • Neapgūto mācību izpratne, kas veicina atkarības attīstību.
  • Atkarības atbrīvošanas prakse.

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Nodarbību ilgums un norises vieta:  8 akad.h, Laimas iela 1, Sigulda

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks un dalības maksa: sekot līdzi nodarbību plānam šeit vai uzrakstīt par savu interesi uz e-pastu: info@sirdsapzinasskola.lv

 

Sirdsapziņas skolas kontakti:

Tālr.: 29463326

E-pasts:  info@sirdsapzinasskola.lv

Mājas lapa: sirdsapzinasskola.lv

Lapa facebook:

https://www.facebook.com/pages/category/Education/Sirdsapzi%C5%86as-skola-189305748430640/