ĢIMENES MĀCĪBAS 2. modulis “Neuzticība attiecībās – glābt vai šķirt ģimeni”

Neuzticība attiecībās ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tiek šķirtas partnerattiecības. Maz ir partneru, kas iedomājas par neuzticības cēloņiem un ierauga savu atbildību notiekošajā.

Nodarbību mērķis: izprast neuzticības cēloņus un mācīties  risināt problēmas, lai saglabātu ģimeni.

2.modulis “Neuzticība attiecībās – glābt vai šķirt ģimeni” nodarbību tēmas:

  • Neuzticības rašanās cēloņi.
  • Neuzticības mācības.
  • Kā pārvarēt neuzticības radītās sāpes?
  • Kā uzticēties tam, kas nodevis?
  • Kāda ir pareizā izvēle – glābt vai šķirt ģimeni?

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Nodarbību ilgums un norises vieta:  4 akad.h, Laimas iela 1, Sigulda

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks un dalības maksa: sekot līdzi nodarbību plānam šeit vai uzrakstīt par savu interesi uz e-pastu: info@sirdsapzinasskola.lv

 

Sirdsapziņas skolas kontakti:

Tālr.: 29463326

E-pasts:  info@sirdsapzinasskola.lv

Mājas lapa: sirdsapzinasskola.lv

Lapa facebook:

https://www.facebook.com/pages/category/Education/Sirdsapzi%C5%86as-skola-189305748430640/