ĢIMENES MĀCĪBAS 5. modulis “Materiālā labklājība – kas to ietekmē un kā to nodrošināt?”

Ne visas ģimenes spēj dzīvot materiālā labklājībā. Daudzas ģimenes piemeklē dažāda rakstura materiālas problēmas, kuras bieži ir iemesls nopietnām nesaskaņām starp partneriem. Turpretim daudzās labi materiāli nodrošinātās ģimenēs vecāki ir tik ļoti aizrāvušies ar materiālo labklājību, ka ir aizmirsuši par savu bērnu patiesajām vajadzībām.

Nodarbību mērķis: Mācīties izprast materiālās labklājības ietekmes faktorus un risināt materiāla rakstura problēmas.

5.modulis “Materiālā labklājība – kas to ietekmē un kā to nodrošināt?” nodarbību tēmas:

  • Materiālās labklājības noslēpumi.
  • Naudas maģija.
  • Veiksmes un neveiksmes cēloņi.
  • Materiālās labklājības mācības.
  • Kā nodrošināt ģimenei materiālo labklājību?
  • Kā būt laimīgam darbā?

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Nodarbību ilgums un norises vieta:  4 akad.h, Laimas iela 1, Sigulda

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks un dalības maksa: sekot līdzi nodarbību plānam šeit vai uzrakstīt par savu interesi uz e-pastu: info@sirdsapzinasskola.lv

 

Sirdsapziņas skolas kontakti:

Tālr.: 29463326

E-pasts:  info@sirdsapzinasskola.lv

Mājas lapa: sirdsapzinasskola.lv

Lapa facebook:

https://www.facebook.com/pages/category/Education/Sirdsapzi%C5%86as-skola-189305748430640/