ĢIMENES MĀCĪBAS 4. modulis “Veselības ābece – kāpēc mēs slimojam?”

Ģimenēs viena no problēmām, kas visvairāk sagādā raizes, tā ir veselība. Veselību ietekmē mūsu domāšana. Bērnu veselību ietekmē vecāku domāšana.

Nodarbību mērķis: Mācīties izprast ķermeņa filosofiju un stresu sniegtās mācības, lai uzlabotu personisko veselību un palīdzētu atveseļoties saviem bērniem.

4.modulis “Veselības ābece – kāpēc mēs slimojam?” nodarbību tēmas:

  • Stresi – mūsu skolotāji.
  • Bailes “mani nemīl” ietekme uz veselību.
  • Vainas izjūtas ietekme uz veselību.
  • Visa veidu baiļu ietekme uz veselību.
  • Dusmu ietekme uz veselību.
  • Ķermeņa filosofija.
  • Bērnu slimības – kāpēc bērni slimo un kā palīdzēt bērnam atveseļoties?

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Nodarbību ilgums un norises vieta:  8 akad.h, Laimas iela 1, Sigulda

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks un dalības maksa: sekot līdzi nodarbību plānam šeit vai uzrakstīt par savu interesi uz e-pastu: info@sirdsapzinasskola.lv

 

Sirdsapziņas skolas kontakti:

Tālr.: 29463326

E-pasts:  info@sirdsapzinasskola.lv

Mājas lapa: sirdsapzinasskola.lv

Lapa facebook:

https://www.facebook.com/pages/category/Education/Sirdsapzi%C5%86as-skola-189305748430640/