ĢIMENES MĀCĪBAS 1. modulis “Stipras ģimenes 9 atslēgas”

Sabiedrībā ļoti daudz ģimenes tiek šķirtas, jo pieaugušie nav apguvuši laimīgas ģimenes izveidošanas ābeci, kuru diemžēl nemāca ne skolā, ne augstskolā. Šķiršanos visvairāk pārdzīvo bērni, un bieži pieaugot atkārto vecāku kļūdas. Katrs ģimenes prasmes apgūst no savas pieredzes, bet bieži ir par vēlu kaut ko glābt, ja problēma ir pārāk ielaista. Tomēr ir ģimenes, kas spēj pārvarēt visgrūtākās dzīves situācijas, pat pēc šķiršanās atrodot ceļu vienam pie otra. Tāpēc arī pie bezcerīgām situācijām “nenokariet degunu”, bet mēģiniet vēlreiz, jo tas nav tikai jūsu personiskajās interesēs, tas visvairāk ir jūsu bērnu interesēs, lai viņi redzētu kā var pārvarēt grūtus dzīves brīžus.

Nodarbību mērķis: izprast ģimenes problēmu cēloņus, apgūt praktiskas prasmes grūtu ģimenes situāciju pārvarēšanā un laimīgas ģimenes attīstībā. Vēlams, ka nodarbības apmeklē abi partneri, bet, ja tas nav iespējams, arī viena puse strādājot ar sevi var mainīt situāciju ģimenē pozitīvā virzienā.

1.modulis “Stipras ģimenes 9 atslēgas” nodarbību tēmas:

1. Partnera trūkumi – kā pret tiem attiekties?
  2. Aizvainojumi – kāpēc neaizmirstas?
  3. Strīdi – kā strīdēties?
  4. Partnerattiecības, kad ģimenē nepiesakās vai piesakās bērns
  5. Krīze partnerattiecībās jeb vēlme šķirties – kā pārvarēt?
  6. Pazemība – kā pieņemt situāciju?
  7. Pacietība – kā to nepazaudēt?
  8. Piedošana – kā tai atvērties?
  9. Mīlestība – kā to attīstīt?
  10. Ģimenes problēmu risināšanas prakse.

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Nodarbību ilgums un norises vieta:  20 akad.h, Laimas iela 1, Sigulda

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks un dalības maksa: sekot līdzi nodarbību plānam šeit vai uzrakstīt par savu interesi uz e-pastu: info@sirdsapzinasskola.lv

Mājas lapa: sirdsapzinasskola.lv

Lapa facebook: