Kāpēc nedrīkst pārkāpt laulību?18.07.2019

Visi zina, ka nedrīkst pārkāpt laulību, bet tanī pašā laikā mūsdienās šis pārkāpums ir bieža parādība. Daudzi cilvēki nesaprot, kāpēc nedrīkst pārkāpt laulību, kas gan tur slikts, ka paralēli ir vairākas attiecības?

Vienkāršākais skaidrojums ir, ka ar šādu rīcību cilvēks nodara pāri saviem vistuvākajiem cilvēkiem – dzīves biedram un bērniem, tādējādi pārkāpjot Dievišķo likumu: „Nekad nevienam nenodari sāpes ne ar savām domām, ne ar saviem vārdiem, ne ar savu rīcību.” Nodarot sāpes citiem, tu ne tikai esi emocionāli vardarbīgs pret to, kuru sāpini, bet arī tu radi negatīvu enerģiju, kas pēc laika atgriezīsies pie tevis atpakaļ, nodarot tev 10 reizes lielākas sāpes nekā tu izdarīji pats, kas nozīmē, ka tu esi vardarbīgs arī pats pret sevi. Tā ir patiesība, bet tas nav vienīgais iemesls, kāpēc cilvēkam nedrīkst būt paralēlu attiecību ar vairākiem partneriem.

Laulības vai civillaulības pārkāpējs neievēro cilvēciskās vērtības Patiesība un Tikumība, kas savukārt cilvēka Dvēselē rada nemieru, un šāds cilvēks nevar iepazīt Patiesu Mīlestību. Tas cilvēkā rada iekšēju neapmierinātību,  viņš iekšēji jūtas nelaimīgs, kaut arī citiem cenšas izrādīt, ka ir laimīgs. Laimīgs ir tikai tas, kas mīl, bet patiesi mīlēt spēj tikai tas, kas ir iekšēji mierīgs, kam nav jābaidās, ka viņa meli un kļūdas tiks atklātas, kas nozīmē, ka viņš ir patiess.

Laulības vai civillaulības pārkāpējs negribot saviem partneriem var nodarīt pāri fiziski. Kādā veidā? Intīmo attiecību laikā starp abiem partneriem notiek enerģijas apmaiņa, kas nepazūd uzreiz pēc dzimumakta. Piemēram, ja vīrietim ir gan sieva, gan mīļākā, dzimumakta laikā garīgajā līmenī starp sievu un mīļāko notiek cīņa, kas sievai dzemdē var izraisīt audzēju, bet mīļākajai sieviešu orgānos radīt iekaisumus un citas problēmas. Ja sievietei ir gan vīrs, gan mīļākais, tad dzimumakta laikā garīgajā līmenī veidojas cīņa starp vīru un mīļāko, kas var radīt audzēju vīra dzimumorgānos un iekaisumu mīļākā dzimumorgānos.

Ja vīrietis ir neprecējies un dzīvo dzimumdzīvi ar vairākām sievietēm, tad sievietēm var būt dažādas ginekoloģiskas slimības, ieskaitot venēriskās. Tieši tas pats attiecas uz neprecētām sievietēm, kuras paralēli dzīvo dzimumdzīvi ar vairākiem vīriešiem, kuriem var sākties problēmas dzimumorgānos, ieskaitot venēriskās slimības.

Jāņem vērā arī tas, ka dzimumakta laikā notiek savstarpēja karmas uzņemšana, t.i., vīrietis uzņemas sievietes karmu, un sieviete uzņemas vīrieša karmu, un abi kopā atstrādā uzņemto karmu. Ja vīrietim ir vairākas paralēlas attiecības, tad viņam vienlaicīgi ir jāuzņemas vairāku sieviešu karmas, un to atstrādāšana rada vīrietim un viņa sievai lielas problēmas, jo var gadīties, ka kādai mīļākajai ir ļoti slikta karma, piemēram, iepriekšējā dzīvē ir bijusi slepkava, kas šajā dzīvē var izpausties ar gadījumu, ka kāds noslepkavo tavu tuvinieku, vai ļoti izšķērdīga, kas norāda uz materiāla rakstura problēmu piedzīvošanu. Tāpēc vīrietim, kuram ir vairākas partneres, dzīvē var sākties „melnā josla” – negaidīti daudz dažādu problēmu, kuras ir ļoti grūti atrisināmas. Tieši tas pats attiecas uz sievietēm, kurām ir vairākas attiecības. Karma, kas uzņemta intīmo attiecību laikā saglabājas, pat ja attiecības izjūk. Tāpēc muļķīgi ir uzņemties citu problēmas, kuras nāksies atstrādāt, tikai īslaicīgas baudas dēļ.

Paralēlas attiecības ietekmē cilvēces evolūciju, jo no tām visvairāk cieš bērni. Bērniem neviens nav mācījis kā pareizi jādzīvo, bet iekšēji viņi jūt, ka mammai un tētim ir jābūt kopā, ka visas citas tantes un onkuļi ar ko vecākiem ir intīmas attiecības, grauj ģimeni. Tiklīdz bērns akceptē vecāku izvēlēto aplamo ģimenes modeli, tā viņš izdara secinājumus, ka ģimenei vispār nav jēgas un nav jābrīnās, ka mūsdienās ir ļoti daudz cilvēku, kas vispār ģimeni nevēlas, kas atrod tikai partneri seksuālo vajadzību apmierināšanai vai iziešanai sabiedrībā, kopīgi pavadot brīvo laiku. To sauc par egoismu, lai tikai labi ir man, pārējais mani neinteresē.

Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienās daudzi pāri nespēj ieņemt bērnu. Diemžēl ģimenes vērtības noniecināšanas sekas ir tieši neauglības problēma. Jo vairāk tiks noniecināta ģimenes vērtība, jo plašāk izplatīsies neauglības problēma, un nepalīdzēs arī mākslīgā apaugļošana. Caur neauglības problēmu Dievs cilvēcei sāks atvērt acis, cilvēki sāks domāt, kāpēc nespēj radīt bērnus? Diemžēl pastāv prognoze, ka neauglības vispārēja problēma var piemeklēt samērā drīz visu pasauli un cilvēki sāks izmirt. Šī prognoze ir spēkā kā brīdinājums, kas cilvēci sagaida, ja tā neatgriezīsies pie ģimenes vērtībām.

Bērnu veselība ik gadus pasliktinās. Pie tā ir vainīga vide, uzturs un dzīves veids, bet ne tikai. Ļoti liela nozīme bērna veselībai ir ģimenes pamatam. Ja ģimenes pamats ir šķībs, tad bērni nevar būt veseli. Pie tam stiprā ģimenē bērni var lietot sliktu uzturu, dzīvot piesārņotā vidē un nepraktizēt veselīgu dzīves veidu, bet būt veseli, jo veselības pamats ir stipra un mīloša ģimene. Protams, nevienam nav ieteicams slikts uzturs un piesārņota vide, jo ilgtermiņā tā atstāj ietekmi uz ikvienu cilvēku, bet pats svarīgākais ir saprast veselības pamatakmeni – stipra un mīloša ģimene.

Tie arī ir galvenie iemesli, kāpēc nedrīkst pārkāpt laulību. Cilvēcei ir jāsaprot, ka Dievišķie likumi nav radušies tāpat vien. Reliģiju kļūda ir tā, ka viņi Dievišķos likumus neskaidro, bet paziņo kā dogmu. Mūsdienās cilvēcei nepietiek ar vārdu “nedrīkst”, jo cilvēku apziņas līmenis ir audzis un viņiem jāsaprot kāpēc nedrīkst. Tāpēc pedagogiem īpaši ir jārunā par šo problēmu ar saviem audzēkņiem, jo tas kas nav izdarīts ģimenē, pedagogam ir iespēja palīdzēt kļūdu labot. Tāpat sociālajiem darbiniekiem ir jādara viss, lai palīdzētu ģimenēm pārvarēt dzīves grūtības un attīstīties par stiprām ģimenēm, bet lai tas notiktu, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem ir nepieciešams apgūt Ģimenes mācību, jo sabiedrība kopumā ir ļoti nezinoša un neizprot ģimenes vērtības nozīmi. Tāpēc šobrīd sabiedrībā ir spēki, kas cīnās pret ģimenes vērtību, piedāvājot citas vērtības. Absurdā situācija ir izveidojusies tikai no sabiedrības neizglītotības jeb tumsonības. Tāpēc ir pienācis pēdējais laiks, lai aktualizētu ģimenes vērtību, sākot to skaidrot izglītības iestādēs. Jo ātrāk tiks veikts sabiedrības izglītošanas darbs, jo Valsts kļūs spēcīgāka, jo Valsts spēku veido stipras ģimenes nevis intelektuāli attīstīti cilvēki, kas tikai bauda dzīvi un kam ir vienaldzīgas Valsts vērtības.

Autore: Elvita Rudzāte

Avots: https://domatajs.lv/kapec-nedrikst-parkapt-laulibu/