Sirdsapziņas skolai jauna mājvieta31.07.2024

Dārgie vecāki, draugi un atbalstītāji!

Priecājos informēt, ka Sirdsapziņas skola sākot ar 2024. gada 1.septembri savu darbību turpinās Bezdelīgu ielā 16, Sigulda, kur tiks sniegti gan pirmsskolas, gan vēlāk arī sākumskolas izglītības pakalpojumi.

Sirdsapziņas skolas izglītības programmu saturs balstās uz Montesori un Valdorfa pedagoģiju labāko darba praksi un vērtībizglītību, atbalstot iekļaujošo izglītību – tiek respektēts bērna individuālais attīstības temps katrā kompetenču jomā.

Individuālā pieeja katram bērnam mijas ar darbu grupā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta bērna sensitīviem periodiem (ko bērns ar prieku apgūst). Nodarbībām grupās ievērots ritms (dienas, nedēļas, mēneša un gada). Vecākiem iespēja sekot līdzi bērna attīstībai Sirdsapziņas skolas izstrādā IT risinājumā “Attīstības pase”.

Telpas ir mājīgas un plašas iespējas fiziskām aktivitātēm ārpus telpām rotaļu laukumos un bērzu birztaliņā blakus ēkai. Ēdiens pašu gatavots, bērniem ļoti garšo.

Sirdsapziņas skolā bērni uz skoliņu nāk ar prieku!

Bērnu skaits grupās neliels:

• 1,5-3 gadi grupā maksimums 11 bērni.
  • 3-4 gadi grupā maksimums 13 bērni.
  • Sagatavošanas skolai grupā maksimums 10 bērni (var būt vairākas grupas).

Pēcpusdienās bērniem tiek piedāvāti dažādi interešu izglītības pulciņi, kā arī dienas ritējumā attīstītas svešvalodas sarunas valodas līmenī (vācu un angļu valodas). Ja bērni mājās neguļ diendusu, tad ar vecāku atļauju, bērni diendusas laikā rotaļājas.

Sirdsapziņas skolas vērtības:

1. Patiesums– domas sakrīt ar vārdiem, atsakoties no meliem, lišķības, divkosības un viltības.
  2. Tikumība– rīcība sakrīt ar vārdiem, kuri ir patiesi un nenodara nevienam ļaunu.
  3. Miers– iekšējs miers, minimizējot vēlmes līdz minimumam un atbrīvojoties no negatīvajām īpašībām un stresiem.
  4. Mīlestība– mīlēt visu dzīvo radību bez nosacījumiem.
  5. Nevardarbīgums– atteikšanās no vardarbības rīcībā, vārdos un domās.

Plašāku informāciju sniegs: Sirdsapziņas skolas direktore Elvita Rudzāte, tālrunis: 29463326, e-pasts: info@sirdsapzinasskola.lv , kā arī ar Sirdsapziņas skolas metodiku un plašāku informāciju varat iepazīties mājas lapā: https://sirdsapzinasskola.lv/