Seminārs “PEDAGOGA DVĒSELEI” attālināti05.12.2022

Sirdsapziņas skola aicina izglītības iestāžu pedagogus piedalīties seminārā “PEDAGOGA DVĒSELEI”, attālināti, skolēnu brīvlaika laikā

Semināra mērķis:  Palīdzēt pedagogiem atjaunot spēkus un sākt jauno gadu ar jaunu skatījumu uz dzīvi.

Mērķa grupa: Izglītības iestāžu pedagogi un vadība.

Semināra saturs:

• Garīgā izdzīvošana ekonomisko un darba problēmu dēļ.
  • Pretī pārmaiņām.
  • Kā atjaunot spēkus, kad vairs nav spēka?
  • Jaunā laika bērni – kādiem izaicinājumiem jābūt gataviem pedagogiem?
  • Kā kļūt par personību bērnu acīs?
  • Kāds ir nākotnes pedagogs?
  • Dzīves gudrības graudi pedagoga dvēseles stiprināšanai.

Dalībnieku guvums:

• Dalībnieki apmācības laikā paraudzīsies uz dzīvi un darbu no cita skata punkta.
  • Dalībnieki iedziļināsies cēloņu-seku sakarībās un ietekmē uz savu dzīvi.
  • Dalībnieki apgūs dvēseli dziedinošas un specinošanas metodes.
  • Apliecība par dalību mācībās (8 h).
  • Iespēja taupīt laika un finanšu resursus, mācoties tiešsaistē skolēnu brīvlaika laikā.

Nodarbību norises laiks: plkst.10.00-16.00, 2022.gada 29.decembrī.

Nodarbību ilgums un norises vieta: 8 akad.h, attālināti ZOOM platformā.

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadīja biznesa vadības konsultāciju firmu, izglītības iestādes, pati konsultējusi ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi izglītības iestādes SOKRATA TAUTSKOLU un Sirdsapziņas skolu un ir šo iestāžu vadītāja. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība” un ir līdzautore grāmatai “Bērnu un jauniešu tikumiskā audzināšana”.

Organizācijai ir iespēja vienoties par citu nodarbību laiku. Grupai līdz 20 cilvēkiem dalības maksa EUR 540,00. Par katru nākamo dalībnieku dalības maksa EUR 20,00.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.