Jauna izglītības programma “KĀ AR JAUNIEŠIEM RUNĀT PAR MĪLESTĪBU?”, attālināti14.11.2022

Sirdsapziņas skola aicina piedalīties izglītības programmā “KĀ AR JAUNIEŠIEM RUNĀT PAR MĪLESTĪBU?” 2022.gada 7.decembris, plkst.10.00-16.00, attālināti, ZOOM platformā.

Mūsdienās jaunieši arvien agrāk uzsāk intīmas attiecības, neizprotot, kas ir īsta Mīlestība. Reti, kad šīs attiecības tiek saglabātas un attīstītas par ģimeni. Ļoti bieži partnerattiecības ātri izjūk un tikpat ātri veidojas jaunas attiecības, neizprotot attiecību svētumu un nozīmi tālakajā dzīves posmā. Ievainotās dvēseles nocietinās un atsakās no mīlestības jeb dzīvo bez jūtām, kas ir cilvēka garīgā bojāeja. Jauniešus no ciešanām spēs pasargāt tikai zināšanas par īstu Mīlestību, bet šādas zināšanas spēj dot tikai pieaugušie, kuri paši izprot, kas ir īsta Mīlestība un kā to attīstīt partnerattiecībās.

Programmas mērķis: Attīstīt  izglītības iestāžu pedagogu un vecāku izpratni par īstu Mīlestību un kā par to runāt ar jauniešiem, kuri ļoti alkst izjust mīlestību.

Mērķa grupa: Pedagogi un vecāki.

Programmas saturs:

• Kas ir Mīlestība?
  • Mīlestības izpausmes aspekti.
  • Pirmās mīlestības spēks.
  • Atšķirība starp Mīlestību, kaisli un pieķeršanos.
  • Kā pareizi veidot attiecības?
  • Lepnība un kauns attiecībās.
  • Partnera trūkumi – kā pret tiem attiekties?
  • Kāpēc laulība ir svēta?
  • Neveiksmīgas laulības cēloņi un sekas.
  • Aizvainojumi – kāpēc neaizmirstas?
  • Strīdi – kā strīdēties?
  • Mīlestības enerģijas plūsmas barjeras un ietekme uz partnerattiecībām.
  • Mīlestības bada cēloņi jeb kā attīstās bailes “mani nemīl”?
  • Krīze partnerattiecībās – kā pārvarēt?
  • Laimīgas ģimenes attīstības stadijas.
  • Kā bez nosodījuma palīdzēt jauniešiem izprast Bībelē teiktos baušļus par attiecībām?
  • Attiecību daudzveidība – kādi riski pastāv?
  • Seksuālās baudas – kāpēc tās ir bīstamas?
  • Kā izskaidrot aborta sekas jeb kāpēc nevajadzētu veikt abortus?
  • Sirds atvēršana Mīlestībai.
  • Laimīgas ģimenes gudrības graudi.

Nodarbību norises laiks: 2022.gada 7.decembris, plkst.10.00-16.00.

Nodarbību ilgums un norises vieta: 8 akad.h, tālmācība ZOOM platformā.

Dalībnieki saņems Apliecības par programmas noklausīšanos.

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadīja biznesa vadības konsultāciju firmu, izglītības iestādes, pati konsultējusi ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi izglītības iestādes SOKRATA TAUTSKOLU un Sirdsapziņas skolu un ir šo iestāžu vadītāja. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība” un ir līdzautore grāmatai “Bērnu un jauniešu tikumiskā audzināšana”.

• Sirdsapziņas skolas audzēkņu vecākiem un personālam dalība bez maksas.
  • Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” biedriem dalība bez maksas.

Organizācijai ir iespēja vienoties par citu nodarbību laiku. Grupai līdz 20 cilvēkiem dalības maksa EUR 440,00. Par katru nākamo dalībnieku dalības maksa EUR 20,00.

Pieteikties: aizpildot reģistrācijas formu šeit.