Izglītības programmas “Ģimenes mācība” 4.modulis: “VESELĪBAS ĀBECE – KĀPĒC MĒS SLIMOJAM”29.11.2019

Datumi - 29.11.2019

Location
Sirdsapziņas skola

Mēs dzīvē varam sasniegt ļoti daudz, ja tikai būtu veselība. Sabiedrība nezina, cik ļoti cilvēks pats ar savu domāšanu un attieksmi pret dzīvi ietekmē savu un savu bērnu veselību.

Programmas mērķis: Izprast veselības problēmu cēloņus, apgūt praktiskas prasmes veselības problēmu risināšanā.

4.modulis: Veselības ābece – kāpēc mēs slimojam?

• Stresi – mūsu skolotāji.
  • Bailes “mani nemīl” ietekme uz veselību.
  • Vainas izjūtas ietekme uz veselību.
  • Visa veidu baiļu ietekme uz veselību.
  • Dusmu ietekme uz veselību.
  • Ķermeņa filosofija.
  • Bērnu slimības – kāpēc bērni slimo un kā palīdzēt bērnam atveseļoties?

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas, analizētas dzīves situācijas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Dalībnieku guvums:

• Apgūtas prasmes veselības uzlabošanā un izpratne, kā izvairīties no veselības problēmām un palīdzēt bērniem atveseļoties.
  • Tiek izsniegta APLIECĪBA par programmas noklausīšanos.
  • Izglītības programma ir licencēta, kas dod iespēju privātpersonām atgūt ieguldītos līdzekļus no Valsts ieņēmuma dienesta LR likumdošanā paredzētā apmērā.

Programmas ilgums un norises vieta: 8 akad.h, Laimas iela 1, Sigulda

Lektore: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir dzīves izpratnes skolotāja, daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks un vieta: 2019.gada 29.novembris, plkst.10.30-16.30, Laimas iela 1, Sigulda.

• 10% atlaide, ja nodarbības apmeklē abi partneri.
  • 50% atlaide Sirdsapziņas skolas audzēkņu vecākiem.
  • Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” biedriem dalība ir bez maksas.

Dalības maksa ietver ēdināšanu, izdales materiālus un Apliecību par dalību izglītības programmā.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.

Lapa facebook: