ĢIMENES MĀCĪBAS 8. modulis “Dzīves jēga, misija, uzdevumi un personības attīstība.” attālināti18.08.2021

Datumi - 18.08.2021

Vai Tev ir radies jautājums – kāpēc esi piedzimis un kāpēc dzīvo? Vai jūti savai dzīvei jēgu? Vai esi apzinājies savu misiju un uzdevumus, ko varētu paveikt šīs dzīves laikā? Vai jūties kā personība? Vai jūties kā individualitāte? Lai cilvēks izjustu patiesu dzīves prieku, viņam nepieciešams saņemt atbildes uz šiem jautājumiem.

Nodarbību mērķis: Mācīties izprast dzīves jēgu un savas dzīves gudrības attīstības nozīmīgumu.

8.modulis “Dzīves jēga, misija, uzdevumi un personības attīstība” nodarbību tēmas:

• Kāpēc cilvēki piedzimst?
  • Kāda ir cilvēka dzīves misija un uzdevumi?
  • Kas ir personība?
  • Kas ir individualitāte?
  • Kas kavē vai veicina personības un individualitātes attīstību?
  • Garīgā jeb dzīves gudrības attīstība – kāpēc tā nepieciešama?

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Dalībnieka guvums:

• Savas dzīves jēgas izpratne.
  • Savu iespēju apzināšanās.
  • Apliecība par dalību mācībās (4 h).
  • Iespēja taupīt laika un finanšu resursus, mācoties attālināti.

Nodarbību ilgums un norises vieta: 4 akad.h, attālināti ZOOM platformā.

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadīja konsultāciju firmu, pati konsultē dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU un SIRDSAPZIŅAS SKOLU. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Norises laiks: 2021.gada 18.augusts, plkst.10.00-13.00

• Sirdsapziņas skolas audzēkņu vecākiem ir 50% atlaide.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.