Ziemassvētki Sirdsapziņas skolā 201928.12.2019

Sirdsapziņas skolā Ziemassvētku pasākums sākās ar izrādi “Ziemassvētku stāsts”, kur visi kopā – vecāki, audzinātājas, bērni iejutās pirms vairāk nekā 2000 gadiem brīnumainajā notikumā, lai izbaudītu Ziemassvētku notikuma būtību.

Pēc izrādes bērnus un vecākus iepriecināja Sirdsapziņas skolas leļļu teātris ar izrādi “Mazais jērs”:

Pēc leļļu teātra izrādes bērni kopā ar vecākiem un pedagogiem priecājās un dziedāja dziesmas pie saviesīgā galda:

Visbeidzot visi devās pagalmā, kur jau gaidīja Ziemassvētku mielastu bērnu mīluļi trusīši Pārsliņa un Oglīte un sapušķota Svētku Eglīte. Tika spēlētas rotaļas un saņemtas dāvanas no Rozīņu Rūķa.

Sirdsapziņas skola novēl visiem gaišu svētku laiku un mīlestības piepildītu Jauno 2020.gadu!

Kas spēs šo Gaismu tālāk nest?

To varam mēs.

Nu liesmiņa mums katram mirdz,

Tāpat kā mūsu mazā sirds.