ĢIMENES MĀCĪBAS 3. modulis “Šķirtas attiecības – kā tās harmonizēt, lai mazinātu ciešanas partneriem un to bērniem”15.11.2019

Datumi - 15.11.2019

Location
Sirdsapziņas skola

Kategorijas

Šķirtas attiecības sagādā raizes bērniem un bijušajiem partneriem, radot nopietnu ietekmi uz turpmāko dzīvi.

Nodarbību mērķis: izprast problēmu cēloņus un izveidot harmoniskas attiecības ar bijušo partneri.

3.modulis “Šķirtas attiecības – kā tās harmonizēt, lai mazinātu ciešanas partneriem un to bērniem” nodarbības tēmas:

• Laulības šķiršanas cēloņi un sekas.
  • Šķirtu attiecību ietekme uz vecāku un to bērnu turpmāko dzīvi.
  • Šķirtu attiecību neapgūtās mācības.
  • Kā izveidot harmoniskas attiecības ar bijušo partneri?
  • Kā palīdzēt bērniem būt harmonijā, kad vecāki dzīvo šķirti?
  • Kā pavadīt laiku kopā ar bērniem un tos audzināt, kad attiecības ir šķirtas?
  • Kā pasargāt bērnus no vecāku kļūdu atkārtošanas?

Metodes: Nodarbību laikā tiks skaidrotas tēmas un veikti praktiski vingrinājumi tēmas labākai izpratnei un prasmju attīstībai.

Norises laiks un vieta: 8 akad. stundas, 2019.gada 15.novembris, plkst. 10.30-16.30, Laimas iela 1, Sigulda.

Nodarbību vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vada konsultāciju firmu, pati konsultē ne tikai biznesa vadības, bet arī dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas ne tikai biznesa vadībā, bet arī psiholoģijā, filosofijā un ezotērikā, atklājot PIEDOŠANAS un MĪLESTĪBAS brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

• 10% atlaide, ja nodarbības apmeklē abi partneri.
  • 50% atlaide Sirdsapziņas skolas audzēkņu vecākiem.
  • Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” biedriem dalība ir bez maksas.

Dalības maksa ietver ēdināšanu, izdales materiālus un Apliecību par dalību izglītības programmā.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas formu.

Lapa facebook: