DIEVS PATIEŠĀM EKSISTĒ!09.03.2020

Tie, kas lieto sociālos tīklus, iespējams vakar pamanīja ziņu par pazudušu puisēnu -Dāvidu, kuru meklēja policija un brīvprātīgie meklētāji. Situācija bija īpaši smaga tāpēc, ka Dāvidam ir īpašas vajadzības (autisms) un viņš var uzvesties neprognozējami. Tā tas bija noticis arī vakar, kad viņš zeķītēs un iekšdrēbēs izskrēja ārā no mājas un aizskrēja tur, kur agrāk nebija skrējis. Dāvidu labi pazīstu, jo viņš mācās Sirdsapziņas skolā un tāpēc apzinājos, cik situācija ir nopietna.

Viņu meklēja vairāk kā piecas stundas, un visi saprata, ka lai kur viņš būtu paslēpies, viņa apģērba un laika apstākļu dēļ viņam draudēja nāve.

Sākumā arī es pievienojos meklētājiem, cerot, ka viņš atpazīs manu balsi un izlīdīs no slēpņa, jo viņš no svešiem cilvēkiem baidās. Es lūdzu Augstāko Spēku palīdzību, lai aizved pie Dāvida slēpņa, bet lai kur gāju, jutu tukšumu, nebija nekādas iekšējas izjūtas, ka spēšu viņu atrast.

Tad es sapratu, ka vienīgais, kas var palīdzēt, ir Dievs. Bez Viņa atļaujas nekas nenotiek. Ja Viņš deva atļauju šādam notikumam notikt, tad arī Viņš var glābt nelaimē nonākušo. Es devos uz puisēna mājām pie viņa vecākiem, un teicu, ka tagad var palīdzēt tikai lūgšanas, kā arī aicināju Sirdsapziņas skolas vecākus, kas iesaistījās palīdzības sniegšanā, lūgt par Dāvidu, jo zināju, cik liels spēks ir lūgšanām. Mēs veicām lūgšanu rituālu, un kad bijām to pabeiguši, atnāca ziņa, ka puisēns ir atrasts dzīvs. Taču nelaime bija tik tuvu, jo puisēns bija uz sliedēm un pat grūti iedomāties kā tumsā viņu varēja pamanīt vilciena mašīnists, bet tomēr pamanīja un nelaime nenotika.

Šodien māmiņa informēja, ka Dāvids jūtas labi, nelielas iesnas, kam atkal grūti noticēt, ja bērns tik ilgu laiku pavadījis laukā nepiemērotā apģērbā, bet tā ir patiesība.

Šis gadījums ir kārtējais pierādījums cilvēkiem, ka DIEVS PATIEŠĀM EKSISTĒ! Kaut arī man nebija nepieciešami pierādījumi Dieva eksistencei, tomēr tik daudzi cilvēki Viņam netic. Tieši tāpēc es šo rakstu uzrakstīju ar Dāvida mammas atļauju, lai cilvēki zinātu, ka kritiskās situācijās nepieciešams lūgt palīdzību Dievam un nožēlot savas kļūdas.

Paldies visiem, kas iesaistījās Dāvida meklēšanā un lūgšanās!

Autore: Elvita Rudzāte

Avots: https://domatajs.lv/dievs-patiesam-eksiste/